Bagātā kundze
Patīk
1 0


Klasifikācijas tagi

Viegla, vairāk nekā 40 min., Kokteiļi un dzērieni

Bagātā kundze

2 personām
Vairāk nekā 40 min.
Viegla

 

Pievienot

Sastāvdaļas

 • 1 gab
  Banāns
 • 1 ēd.k
  Zemesriekstu sviests
 • 1 tējk
  Medus
 • 200 ml
  Dzeramais ūdens
 • 120 ml
  Kokosriekstu piens
 • 0.5 sauja
  Piparmētra
 

Pamācība

Nomizo banānu, liek kopā ar pārējām sastāvdaļām blendera traukā un samaļ kokteili. Kokosa pienu var aizstāt ar kokosa skaidiņām un ūdeni. Kokteilis var aizstāt rīta brokastis vai launagu. Labs palīgs enerģijas atjaunošanai pēc sporta aktivitātēm. Kokteili nebūtu ieteicams dzert vakarā, kā arī fiziski mazaktīviem cilvēkiem, jo tas ir kalorijām bagāts.

Padoms:

KOKOSRIEKSTU PIENS – bagātīgs minerālvielu un vitamīnu avots – satur dzelzi, kalciju, magniju, kāliju un cinku, kā arī C, K un E vitamīnus, taukskābes un aminoskābes. Ieteicams uzņemt cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret govs pienu.

MEDUS – satur galvenokārt B grupas vitamīnus, kā arī A, C un E vitamīnus. Medū esošā fruktoze palīdz uzņemt dzelzi, tāpēc medus kopā ar augļiem, ogām un riekstiem ir veselīgs papildinājums uzturā.

BANĀNI – satur C, B1, B2, B6, PP vitamīnus, kā arī magniju un kāliju, kas nodrošina optimālu muskuļu funkciju un regulē fermentu vielmaiņas procesu. Viens banāns satur ~ 450 mg kālija, kas ir nepieciešams normālai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai.

PIPARMĒTRAS – satur ēterisko eļļu, kas labvēlīgi iedarbojas uz organismu. Piparmētrām ir nomierinoša un pretsāpju iedarbība, kā arī tā palīdz uzlabot smadzeņu darbību.

ZEMESRIEKSTU SVIESTS – dabisks zemesriekstu sviests ir muskuļu “celtniecības” materiāls. Kalorijām bagātīgs produkts, tāpēc to nav ieteicams uzņemt lielos daudzumos.

 

Līdzīgas receptes