Bagātību sala
Patīk
4 0


Klasifikācijas tagi

Satur glutēnu, līdz 20 min., Viegla, Kokteiļi un dzērieni

Bagātību sala

2 personām
Līdz 20 min.
Viegla

 

Pievienot

Sastāvdaļas

 • 4 gab
  Dzeltenie kivi
 • 1 gab
  Avokado
 • 1 gab
  Greipfrūts
 • 2 saujas
  Spināti
 • 1 saujas
  Kviešu dīgsti
 

Pamācība

Nomizo avokado un sagatavo greipfrūta filejas. Liek visas sastāvdaļas blendera krūzē un samaļ viendabīgā masā. Ja vēlas, pievieno mazliet dzeramā ūdens.

Sātīgais kokteilis būs lielisks ēdienreizes aizvietotājs aizņemtiem cilvēkiem. Papildināts ar bezpiedevu jogurtu, tas būs gards un veselīgs našķis! Kokteili ieteicams lietot 1–2 reizes dienā.
Der zināt !

DZELTENIE KIVI – bagātīgi satur karotinoīdus, luteīnu un zeaksantīnu, kas rūpējas par acu veselību. Tajos ir maz kaloriju.

AVOKADO – satur C, E, B6 grupas vitamīnus, bagātīgi satur kāliju, dzelzi, folskābi, magniju un citas minerālvielas. Tajā ir līdz pat 30% vērtīgas augu eļļas un ļoti maz cukuru. Uzturā regulāri lietojot avokado, tiek mazināts sirds un asinsvadu slimību risks.

GREIPFRŪTI – bagātīgs šķiedrvielu avots, lielisks pa- līgs cīņā ar holesterīnu un cukura līmeņa svārstībām. Stiprina imūnsistēmu, sekmē ķermeņa svara samazinā- šanos, uzlabo ādas struktūru, stimulē matu augšanu, uzlabo garastāvokli un palīdz cīņā ar celulītu.

SPINĀTI – bagātīgi satur beta karotīnu, K vitamīnu, kāliju, dzelzi, magniju, antioksidantus. Spinātos esošais kālijs palīdz normalizēt asinsspiedienu, labvēlīgi ietekmē sirdsdarbību. Vitamīnus un minerālvielas vislabāk uzņemt, uzturā lietojot svaigus spinātus.

 

Līdzīgas receptes