Enerģijas zibsnis
Patīk
1 0


Klasifikācijas tagi

Viegla, līdz 20 min., Kokteiļi un dzērieni

Enerģijas zibsnis

2 personām
Līdz 20 min.
Viegla

 

Pievienot

Sastāvdaļas

 • 0.5 gab
  Ananās
 • 0.5 gab
  Gurķis, garais
 • 0.5 gab
  Kale kāposts
 • 1 gab
  Ābols
 • 1 gab
  citrons
 

Pamācība

Noskalo augļus un dārzeņus. Nomizo ananasu un citronu. Pirmo izspiež kāposta sulu, tad visas pārējās. Samaisa kopā.

Šis kokteilis būs ļoti labs risinājums ātrai enerģijas atjaunošanai pēc garas darba dienas vai sporta nodarbības. Tā sastāvā izmantotie dārzeņi un augļi bagātīgi satur vitamīnus un minerālvielas, kas sniegs nepieciešamo enerģiju un tonusu.

Padoms!

CITRONI – bagātīgi satur ne vien C vitamīnu, bet arī B1, B2, B6, A, P vitamīnus, daudz kālija, magnija, kalcija, organiskās skābes un antioksidantus. Regulāra citronu lietošana uzturā stiprina imunitāti, pasargā organismu no brīvo radikāļu ietekmes. To sula uzlabo olbaltumu šķelšanos organismā, pastiprina kalcija un dzelzs uzņemšanu, un normalizē asinsspiedienu, kā arī uzlabo gremošanas procesus.

ANANASI – satur gandrīz visus vitamīnus un mi- nerālvielas. Bagāts ar A, B un C grupas vitamīniem. Satur ogļhidrātus, šķiedrvielas, magniju, hloru, jodu, mangānu. Tas palīdz uzlabot koncentrēšanās spējas un būs lielisks palīgs cīņā ar lieko svaru.

KALE KĀPOSTI – satur daudz vitamīnu un minerālvielu, īpaši vērtīgs kalcija un šķiedrvielu avots. Iekļaujot ikdienas uzturā kale kāpostu, stiprināsiet kaulu, sirds, asinsvadu sistēmas veselību.

ĀBOLI – satur beta karotīnu, C, B1, B2, PP, E vitamīnus un minerālvielas – kāliju, magniju, dzelzi, mangānu, hromu, boru u.c. Ābolos esošās organiskās skābes – ābolskābe un citronskābe – aktivizē vielmaiņu.

GURĶI – satur ļoti maz kaloriju, jo 95% no gurķa ir ūdens! Gurķos ir C, K, B5 vitamīni, kā arī kālijs, magnijs, mangāns. Gurķu sulā esošais silīcijs palīdz uzturēt veselīgu sejas ādu, kā arī stiprinās matus.

 

Līdzīgas receptes