Kanēļa šarms
Patīk
0 0


Klasifikācijas tagi

līdz 20 min., Viegla, Kokteiļi un dzērieni

Kanēļa šarms

2 personām
Līdz 20 min.
Viegla

 

Pievienot

Sastāvdaļas

 • 2 gab
  Bumbieri 
 • 1 gab
  Ābols 
 • 200 ml
  Alvejas dzēriens 
 • 1 tēj.k
  Malts kanēlis 
 

Pamācība

Noskalo augļus un izspiež sulu. Pievieno aloe dzērienu, pa virsu kaisa kanēli.

Padomi

Kokteilis bagātīgi satur C vitamīnu, antioksidantus, kas īpaši nepieciešams cīņā ar nogurumu, savukārt kanēlis dzērienam piešķirs izsmalcinātu garšas niansi. Papildiniet kokteili ar ābolu un bumbieru mīkstumu, tā iegūsiet papildu šķiedrvielas.

ĀBOLI – satur beta karotīnu, C, B1, B2, PP, E vitamīnus un minerālvielas – kāliju, magniju, dzelzi, mangānu, hromu, boru u.c. Ābolos esošās organiskās skābes – ābolskābe un citronskābe – aktivizē vielmaiņu.

BUMBIERI – sastāvā esošās šķiedrvielas palīdz noregulēt gremošanas trakta darbību. Savukārt organiskās skābes, ko satur bumbieri, ļauj uzlabot vielmaiņu un gremošanas procesus, stimulē aknu un nieru darbību. Bumbieru mīkstums satur daudz kālija, kas palīdz sirds un muskuļu darbībai, jo kālija joni organismā atbild par šūnu atjaunošanos.

ALVEJAS SULA – labs tautas līdzeklis saaukstēšanās gadījumā. Ir īsts brīnumlīdzeklis – satur aminoskābes, kas stiprina organisma imunitāti, A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, E grupas vitamīnus. Alvejas sula normalizē gremošanas sistēmas darbību, uzlabo vielmaiņu.

KANĒLIS – bagātīgi satur mangānu, dzelzi, kalciju un šķiedrvielas. Kanēlis piešķir kokteilim izcilu aromātu.

 

Līdzīgas receptes