Sarkanais modinātājs
Patīk
0 1


Klasifikācijas tagi

līdz 20 min., Viegla, Kokteiļi un dzērieni

Sarkanais modinātājs

2 personām
Līdz 20 min.
Viegla

 

Pievienot

Sastāvdaļas

 • 3 gab.
  Āboli
 • 1 gab.
  Biete
 • Neliels gabaliņš
   Ingvers
 • 100 ml
  Ūdens
 

Pamācība

Noskalo bieti un ābolu. Spiež sulu – pirmo spiedē liek bieti, tad ingveru, ābolus. Beigās pievieno ūdeni.

Izcils kokteilis pēcpusdienas pauzei, palīdzēs atjaunot izsīkušās spēku rezerves. Kokteiļa sastāvā esošie vitamīni un minerālvielas, papildinātas ar ingvera asumiņu, tonizēs organismu.

Der zināt

INGVERS – regulāri uzturā lietojot ingveru, iespējams stiprināt imunitāti un pasargāt sevi no nevēlamas saslimšanas, ieteicams pavasarī. Piemīt sāpes remdējošas īpašības. Ingvers dzērienam piešķirs pikantu garšas niansi un stimulēs gremošanas trakta darbību.

ŪDENS – ūdens ir visas dzīvības pamats. Tas ir svarīgs vesela organisma avots. Diennaktī cilvēkam būtu jāuzņem aptuveni 2 litri šķidruma, no kuriem 1,5 litri ir tīrs ūdens, pārējais – sulas, tējas.

BIETES – satur beta karotīnu, C, B1, B2, B6 vitamīnus un organismam nepieciešamās minerālvielas – kāliju, nātriju, dzelzi, varu, cinku, mangānu, kā arī organiskās skābes – skābeņskābi, ābolskābi, citronskābi. Biešu sula labvēlīgi ietekmē organismu un palīdz cīņā ar pavasara nogurumu. Bietēs esošās organiskās skābes sekmē toksīnu izvadīšanu no organisma.

ĀBOLI – satur beta karotīnu, C, B1, B2, PP, E vitamīnus un minerālvielas – kāliju, magniju, dzelzi, mangānu, hromu, boru u.c. Ābolos esošās organiskās skābes – ābolskābe un citronskābe – aktivizē vielmaiņu.

 

Līdzīgas receptes