Veselīgs smaids
Patīk
0 0


Klasifikācijas tagi

Satur soju, Viegla, līdz 20 min., Kokteiļi un dzērieni

Veselīgs smaids

2 personām
Līdz 20 min.
Viegla

 

Pievienot

Sastāvdaļas

 • 400 ml
  Sojas piens
 • 1 gab
  Avokado
 • 1 gab
  Laims
 • 6 gab
  Žāvētas plūmes
 • 8 gab
  Mandeles
 

Pamācība

Notīra avokado, izspiež laima sulu. Liek visas sastāvdaļas blendera krūzē un samaļ.

Kokteilis mundrumam, kas parūpēsies arī par to, lai organisms saņemtu vērtīgos vitamīnus un minerālvielas. Baudiet kokteili reizi dienā kā maltītes aizvietotāju.

Der zināt !

ŽĀVĒTAS PLŪMES – koncentrētā veidā satur A, B, E grupas vitamīnus, minerālvielas – kāliju, magniju un dzelzi. Bagātīgs ogļhidrātu un balastvielu avots. Normalizē gremošanas trakta darbību.

AVOKADO – satur C, E, B6 grupas vitamīnus, bagātīgs kālija, dzelzs, folskābes, magnija avots. Sastāvā līdz pat 30% vērtīgu augu eļļu un ļoti maz cukura. Regulāri lietojot uzturā avokado, samazinās risks saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām, kā arī tiks uzlabota atmiņa. Savas struktūras dēļ avokado piešķirs kokteilim biezu konsistenci.

SOJAS PIENS – satur A, B grupas, kā arī P, K, E, C, vitamīnus un minerālvielas – kāliju, kalciju, fosforu un dzelzi. Ieteicams tiem, kuri uzturā nelieto govs pienu.

MANDELES – bagātīgi satur E vitamīnu, kāliju, kalciju, dzelzi, magniju, mangānu, fosforu, cinku. Īpaši vērtīgs olbaltumvielu avots. Kalorijām bagāts produkts, jo 100 g mandeļu satur 575,6 kcal.

LAIMS – papildinās dzērienu ar antioksidantiem, kas pasargā no brīvo radikāļu ietekmes un piešķir kokteilim skābenu akcentu.

 

Līdzīgas receptes